Sovičky

Dětská skupina Hnízdečko 2
pro děti ve věku 3 - 6 let

Třída pro děti od 3 do 6 let, které jsou téměř připraveny vyletět z hnízda. 

Denní místnost je rozdělena do jednotlivých center aktivit, které nabízejí ve stejný čas více činností tak, aby podporovali svobodnou volbu, spolupráci, vzájemné učení, ale i rozvíjely kompetence a dovednosti. Děti se učí prožitky, všemi smysly a s reálnými předměty. 

Vedeme je k samostatnosti, dodržování pravidel, které s nimi společně tvoříme, svobodné volbě a přebírání zodpovědnosti za ní, používání reálných předmětů, budování pozitivních a respektujících vztahů. Děti mají možnost se dále podílet i na tématech, která se ve školce probírají. 

V našem denním programu věnujeme pozornost písničkám, básničkám, pohybu, ale také logopedickým a grafomotorickým cvičením. 

Základní info

Kapacita

12 dětí ve skupině.

Věk

Pro děti ve věku 3 - 6 let.

Kde nás najdete

Neuměřice 85, Olovnice, 273 26

Ceník školkovné a stravné

Můžete s námi trávit celý den nebo jen půlden.
Je-li Vaše pracovní doba nepravidelná nebo potřebujete kombinovat půl dny a celé dny, neváhejte napsat. Pokusíme se Vám vyjít vstříc, bude-li to vzhledem ke kapacitě možné. 

Celodenní docházka

Děti s námi mohou řádit od 7 do 17h. Ve stravném jsou zahrnuty dvě svačiny, oběd a pitný režim. 

Půldenní docházka

Dopolední (7 – 12:30h) nebo odpolední (12:30 – 17h) docházka. Ve stravném je zahrnuta jedna svačina, oběd a pitný režim.

Zažij školku na vlastní kůži

Pokud si nejste jistí, jak vaše dítě školku zvládne nebo chcete na vlastní kůži zažít, jak ve školce probíhá den, přihlašte se na některý termín akce ZAŽIJ ŠKOLKU.

Přejít na začátek